11.2.2012 Áčko začalo jarní část v podzimním stylu

25.02.2012 21:19

Blue Flames A : Orel Řečkovice  5:8 (3:4)  Wünsch 2, Šlapák, Vrána, Svícenec

Na první jarní zápas dorazila sestava, která ukončovala podzimní část. Zápas byl od počátku celkem vyrovnaný, o krok vpřed byl ale vždy soupeř. Od stavu 1:1 pokaždé vstřelil vedoucí branku, my jsme ale dokázali vždy vyrovnat. Tak to pokračovalo až do stavu 5:5. Potom se ale projevila soupeřova lepší fyzička a zároveň taky naše nedůslednost v bránění. Orel nám tak nasázel tři branky v rychlém sledu a po zásluze vyhrál.

Blue Flames A : Tango C  4:11 (1:4)  Wünsch 2, Šlapák, Svícenec

Druhý zápas už byla jiná káva. A pro nás hodně silná. Soupeř od začátku přebral iniciativu a jako tank vjížděl do naší obrany. Ta pod tlakem kupila chyby a jen díky Pegimu v brance jsme do poločasu dostali jen čtyři góly. Před přestávkou se nám podařilo snížit a tak jsme do druhé půlky šli s tím, že se pokusíme o nemožné. Soupeř byl ale jiného mínění a smrtícími brejky nás doslova rozmetal. Nutno podotknout, že jsme mu to naší téměř neexistující obranou hodně usnadnili. A tak zápas skončil výsledkem, který hodně připomínal naše výkony ze závěru podzimu…