13.11.2011 Béčku pomohlo k podzimnímu prvenství naše trumfové eso

14.11.2011 22:52

Blue Flames B : All in  7:4 (4:2)  Kouřil 2, Kavín, Wünsch, Mendel, Švancara, M.Sosnar

K závěrečnému podzimnímu zápasu nastoupilo Béčko proti celku All in, který dosud neztratil ani bod a tak se hrálo o to, kdo přezimuje na vedoucím místě. Do zápasu jsme nastoupili bez stálého brankáře, zato ale přišel Petr Švancara. V zápase se sice ujal vedení soupeř, potom ale převzal otěže zápasu Švanci. Přesně rozehrával nebo správně zrychlil či zpomalil hru když bylo potřeba a jeho spolupráce s Milanem Kouřilem nebo mladými puškami v útoku vyústila v poklidné otočení skóre do poločasu. Ve druhé půli se obraz zápasu nezměnil. Soupeř hrál také pěkný futsal, na náš kádr ale samozřejmě neměl. Švanci dál režíroval naši hru, vstřelil si i svůj letošní premiérový gól a patří mu tak hlavní zásluha na našem dnešním vítězství.

Béčko má tak podzimní část soutěže za sebou a může se v klidu uložit k zimnímu spánku.Za celou první část ztratilo, a to ještě zbytečně, jen jediný bod. Celkové hodnocení Béčka za podzim a střelecká tabulka se objeví v nejbližších dnech. Zato Áčku nějaký zimní spánek nehrozí.O nejbližších víkendech jej už v nafukovací hale čekají důležité zápasy o body s celky z dolní poloviny tabulky.