18.9.2011 Dvě pohodové výhry pro Béčko

20.09.2011 21:40

Blue Flames B : Kohouti  7:2 (4:0)  Mendel 2,Černošek,Podhrázský,M.Sosnar,Kavín,Wünsch

Na další nedělní dvojzápas jsme dorazili opět ve velkém počtu se všemi mladými posilami a tak se od začátku hrálo podle našich not. Soupeře jsme přehrávali po všech stránkách a tak poločasový výsledek byl pro něj ještě milosrdný. Po přestávce sice soupeř snížil šťastnou brankou z rohu, na výsledek to ale nemělo nějaký vliv. Přidali další branky a utkání se v dohrávalo v poklidu.

Blue Flames B : Predators  4:1 (1:0)  Podhrázský 2, Kavín, M.Sosnar

Další soupeř z dolní poloviny tabulky a další naše povinné vítězství. Predators byli o něco snaživější než Kohouti, naši kompaktní hru to ale nijak neohrozilo. V prvním poločase se nám podařilo vstřelit jen jednu branku, po přestávce se to ale zlomilo a soupeř snižoval až za stavu 4:0 z penalty.

Pocity z dnešního dne? Jen ty pozitivní. Krásné letní počasí, dvě výhry a jasná herní převaha. Jenže ti těžcí soupeři teprve přijdou. Takže nezpychneme a naladíme si formu na druhou polovinu října. Tam se bude lámat chleba.