22.9.2013 Béčko jede na vítězné vlně

26.09.2013 10:00

Blue Flames B : FC Vinohrady  9:4 (3:2) Táborský 3, Nejezchleba 2, Šlapák 2, Beránek, Kouřil

Na nedělní zápasy s vinohradskými celky došla střelecky silná sestava a tak všichni tušili, jaký asi budou mít zápasy průběh. Zvlášť když prvním soupeřem byl celek z posledního místa tabulky. Zápasy nebudou nijak obšírně komentovány, protože zpravodaj tentokrát na utkání nebyl, z výsledku je ale jasné, že Vinohrady držely v prvním poločase krok. Ve druhém poločase ale nastoupila úderná síla našeho útoku a tak zápas sklouzl do „stereotypu“ předchozích utkání Béčka, tj. poměrně vysokého vítězství. V sestavě letos poprvé nastoupil Milan Kouřil a v bráně si odbyl letošní premiéru Pepa Hadaš.

Blue Flames B : FFT Vinohrady B  7:4 (4:1)  Nejezchleba 4, Šlapák 2, Táborský

Ve druhém zápase to už tak jednoduché nebylo, protože další vinohradský klub zlobil více než ten první. V prvním poločase jsme si naštěstí vytvořili náskok, který jsme potom udrželi. Střelecky se blýskl Jirka Nejezchleba (kupodivu je z Vinohrad), a tak nám zřejmě roste další spolehlivý střelec. A protože se přidali  i další spolehliví střelci, tak jsme si dobře zvýšili střelecký průměr. V šesti zápasech jsme nastříleli 46 branek, tj. průměr 7,66 na zápas. V příštím kole nás čekají týmy z Újezda a ze Sokolnic, tak uvidíme.