24.9.2011 Áčko v čele tabulky!

28.09.2011 23:52

Blue Flames A : Soccer   2:0 (0:0)  Pechura, Michna

Ve druhém dvoukole nás čekali Soccer a Dynamo. Papírově to měli být slabší soupeři, ovšem pravda to nebyla. V tabulce poslední Soccer s nejvíce obdrženými brankami se prezentoval výbornou obranou a nebezpečnými protiútoky. Nejlepšími hráči prvního poločasu byli ale brankáři a tak poločas skončil bez branek. Zápas tak ve druhém poločase rozhodli debutanti. V Áčku debutující brankář Marek Hledík vyhodil míč přes půl hřiště na po roce znovudebutujícího Iva Pechuru a ten přehlavičkoval soupeřova brankáře. Druhý gól připojil dnešní den výborný Kamil Michna a tak se s houževnatým soupeřem zrodil brankově hubený výsledek v náš prospěch.

Blue Flames A : Dynamo  10:5 (5:2)  Kouřil 3, Michna 3, Kavín, Podhrázský, Svícenec, Wünsch

V dalším zápase jsme nastoupili proti starým známým z 1.brněnské ligy, líšeňskému Dynamu. Nebudeme rozebírat jednotlivé góly, protože na 15 vstřelených branek tady není místo. Spíš si všimněme, jaký je oproti loňské sezóně velký rozdíl mezi naším týmem a vítězem naší skupiny Dynamem. Právě těch pět gólů! Dynamo nastoupilo v totožné sestavě jako vloni, zatímco my jsme nastoupili s pěti novými hotovými hráči. A to byl v tomto zápase hlavní rozdíl. Mladé pušky pohybem a technikou rozebraly Dynamo celkem desetkrát a zápas byl celkem brzy rozhodnut. A po skončení všech zápasů 4. kola to bylo jasné - nováček Blue Flames vede celou soutěž!