Áčko: Hrozivě jalová produktivita

30.04.2011 16:54

Blue Flames A:Queens Park Chrlice 1:1 (1:0) Střídecký

Tento zápas byl vlastně soubojem jen s brankářem hostů Bělohlávkem.Skoro všechno pochytal,rozehrával akce,útočil…Ale popořadě.Hned na začátku jsme se dostávali do šancí a zasypali soupeřovu branku sprchou střel,brankář byl ale vždy na místě.A tak to vlastně bylo celý poločas.Soupeř byl směrem dopředu naprosto bezzubý a tak to bylo jen o tom,kolik se nám podaří vstřelit gólů.Bohužel jenom jeden a ještě se štěstím.Brankář vyrazil prudkou střelu na tyč,od ní se míč odrazil do druhé tyče,od ní putoval zpět k první a tam teprve zapadl do sítě.Ve druhém poločase se přece jen něco změnilo.My jsme dále nebyli schopni vstřelit gól ani z těch nejvyloženějších šancí,soupeř ale začal vystrkovat růžky díky brankářovi,který začal stále častěji vyběhávat do pole.QPCh začali mít šance,náš brankář se ale překonával.My jsme také měli řadu šancí,gól jsme však nevstřelili ani jednoho kroku před brankou.No a minutu před koncem jsme byli po zásluze potrestáni vyrovnávací brankou po biliárovém ťukesu,který opět začal u sousedova brankáře.

Blue Flames A:BB Press 1:3 (1:3) Střídecký

V prvním poločase jsme začali aktivněji a brzy se dostali do vedení,když Jirka Střídecký natřikrát překonal soupeřova brankáře.Soupeř si pak ale vzal oddechový čas a pak to začalo lítat!Bohužel u naší branky.Několikrát nás přečíslil a najednou to bylo 1:3.Dlužno říci,že taky dík našim útočníkům,kteří nejen že nedávali góly,ale taky nezachytávali začátek soupeřových akcí.Ve druhém poločase už branka nepadla.Naše akce byly pomalé a tudíž do plných a soupeřovy akce náš brankář vychytal i když v jednom případě za cenu naražené zádele.

Poznatek:Tento hrací den ukázal,jak moc nám chybí Honza Vrána.Jeho rychlé kličky,pohotovou střelu a výpomoc při bránění není nikdo schopen nahradit.Dva vstřelené góly ze dvou zápasů je hrůza.S vidinou postupu se můžeme rozloučit,pokud ale naše produktivita stojí na jednom hráči,tak nemáme ve vyšší soutěži co dělat.