Áčko:Nakonec čtvrté místo

18.06.2011 17:31

Blue Flames A:Dynamo 3:2 (3:0) Bena,Neugebauer,Šlapák

V závěrečném hracím dni nás čekal jako první soupeř už jasný vítěz celé soutěže-Dynamo Líšeň.Na zápas přišli v lehce přiožralém stavu-předzápasovou noc totiž strávili na tahu po šantánech.To nám samozřejmě hrálo do karet,soupeř navíc nastoupil bez brankáře,který se někde ztratil ve víru předešlé noci.Od začátku jsme přebrali iniciativu a tři góly do poločasu byly jen slabým vyjádřením obrazu hry.Soupeř se taky snažil,zbytkový alkohol mu ale nedovoloval větší herní aktivitu.První vážnější šanci měli až těsně před přestávkou.Po ní se ale obraz hry změnil.Soupeřům se objevil ztracený brankář,tekuté kalorie z něj pomalu vyprchávaly a najednou tu byl vyrovnaný zápas.Navíc se nechal nesmyslně vyloučit Milan Kouřil-při požduchování se soupeřem u jeho branky.Takže soupeř pomaličku snižoval skóre,nám se dvakrát podařilo netrefit prázdnou branku a drama bylo na světě.Naštěstí přišel závěrečný hvizd a naše vítězství.Myslím,že zasloužené,alespoň co se týče přístupu k zápasu.

Blue Flames A:Kalábek D 3:5 (0:1) Neugebauer,Vrána,Balon

V posledním zápase proti nám nastoupila bývalá Amira,nyní už součást velkoklubu Kalábek.Jsou známí nepříjemnou obranářskou taktikou,a platilo to i tentokrát.Balón jsme měli častěji na kopačkách my ,ale bez nějaké vyložené šance.Soupeř se navíc po rohovém kopu a ranou z první ujal vedení.A tak to pokračovalo až do přestávky-náš bezzubý tlak a na šanci čekající soupeř.Za zmínku stojí ještě vyloučení Michala Čermáka-aniž by v tomto zápase zasáhl do hry byl vyloučen za gynekologické výrazy na rozhodčího.

Po přestávce se obraz hry nezměnil.Soupeř měl stále uzamčenou branku na několik západů a my začali být pomalu nervózní,protože nám bylo jasné,že hrajeme o přímý postup do vyšší soutěže.A přišla pohroma-soupeř tečovanou ranou zvýšil na 0:2.A tak jsme se šest minut před koncem rozhodli hrát poprvé hru bez brankáře.Do branky nastoupil Michal Bena a začala naše power-play.A začala hrozně.Protože jsme tento způsob hry hráli poprvé,tak jsme neznali pořádně pravidla.Z toho rezultovaly nedovolené přihrávky brankáři a následné nepřímé kopy proti nám.Ty se obešly ještě bez následků,nepřesné rozehrávky poté už ale ne.Soupeř z brejků dával další góly,my si naštěstí po několika minutách na hru bez brankáře zvykli,začali soupeře přečíslovat a taky střílet branky.Stačilo to už ale jen na snížení skóre.

Kalábek D hraje futsal,který nám nesedí.Takový nenápadný,ale precizní.Těžko se mu dávají branky a my jej ještě nikdy neporazili.Každopádně se všichni shodli,že šlo o zajímavý zápas.Horší ale je,že jsme touhle prohrou přišli o možnost přímého postupu do okresního přeboru.Naděje na postup sice žije,teď už ale jen administrativní cestou.