Áčko:Nejdříve střelnice,potom remíza

21.05.2011 17:09

Blue Flames A:Madrid 11:2 (4:2) Balon 4,Neugebauer 3,Střídecký 2,Šlapák,Černošek

Na zápas opět dorazilo deset našich hráčů,ale soupeř jen v pěti včetně brankáře.Takže musel hrát bez střídání,nicméně na začátku pěkně zlobil.Rychle kombinoval a pomáhal mu i brankář,který se vysouval hluboko do pole.To ale posléze vyznělo v náš prospěch.Dvěma přesnými odkopy přes celé hřiště jsme získali vedení a hlavně psychicky zdeptali soupeřova útočícího brankáře.Ten nejdříve od poloviny hřiště marně stíhal míč,který neustále metr před ním poskakoval až do branky a krátce nato chytl rukama míč hluboko v poli.Následovala červená karta a soupeř přes dvě třetiny zápasu dohrával ve třech a bez brankáře.Další průběh zápasu byla jen otázka skóre.

Blue Flames A:Panama B 3:3 (3:0) Neugebauer 2,Balon

Na Panamu jsme se v hlavách chystali už dlouho dopředu,protože jsme měli v paměti jak nás přejela na podzim.Soupeř nastoupil se spoustou hráčů,ale chyběl jim brankář!A tak nasadili do branky hráče z pole,který ale neustále vybíhal a tak vlastně neustále hráli jakousi přesilovku bez brankáře.To ale nahrálo nám!Soupeřův polo-brankář se nestíhal vracet a naši hráči měli už z předchozího zápasu natrénovány kopy přes celé hřiště,které neomylně padaly tam,kam měly.Soupeřovi hráči z toho byli značně rozhozeni a víc než nám se věnovali nadávkám na svého brankáře.

Druhý poločas se rapidně změnil.Soupeř vyměnil brankáře,ten už stál kde měl,a my se rychle dostali pod tlak.Panama rozehrála svoje kombinace na jeden dotek a my stíhali jen narušovat jejich akce.I tak ale Panama po kombinacích až do branky stihla vyrovnat v závěru nás od prohry zachránila tyčka.Zápas dvou úplně rozdílných poločasů tak skončil remízou.

Co říci k dnešním zápasům?Madrid se vlastně porazil sám.Když dorazil v takovém počtu,tak mohl doufat jen v zázrak.Co se týče Panamy,tam je to na vážkách,jestli je to bod ztracený nebo získaný.Vedli jsme o tři branky a nevyhráli.Na druhé straně jsme ty góly nastříleli do prázdné branky a ve druhém poločase nás soupeř jednoznačně přehrál.Takže asi spravedlivá remíza.