Áčko:Už jsme druzí!

11.06.2011 17:28

Blue Flames A:Ingostav 10:1 (8:1) Vrána 4,Šlapák 3,Neugebauer,Bena,Sedlinský

Ingostavu patří v tabulce poslední místo a od začátku to bylo znát.Na jaře lehce změnil kádr,takže už proti nám nenastoupili přitloustlí zuřivci jako na podzim,na hře to ale nebylo moc poznat.Dopředu se obstojně snažili,zato obrana byla dokonale těžkopádná.A to bylo něco pro čiperného Honzu Vránu.Pomalým obráncům utíkal jak se mu zachtělo,sám zakončoval anebo přihrával rozjetému střelci Vojtovi Šlapákovi.Do přestávky jsme měli namleto a ve druhém poločase jsme v poklidu došli ke dvojcifernému vítězství.

Blue Flames:R.I.P. 3:1 (2:0) Šlapák 2,Balon

Na začátku zápasu jsme se poměrně rychle ujali vedení 2:0,potom ale začalo utrpení.Začali jsme zahazovat i ty nejvyloženější šance,soupeřův brankář se rozchytil ke skvělému výkonu a protivník vycítil šanci.Začal hrozit z protiútoků a tak se i náš brankář nenudil.Po přestávce jsme pokračovali v zahazování šancí a tak přišlo to,co muselo.Soupeř konečně snížil a my se začali bát o výhru.Naštěstí rozhodl dnešního dne jinak neviditelný Tomáš Balon.Zmožený po předcházející celodenní oslavě stál ve správný čas na správném místě,vrátil brankářem vyražený míč do prázdné branky a prodloužil naši vítěznou šňůru.

Z posledních osmi zápasů máme 7 vítězství a 1 remízu.To vypadá před posledním těžkým dvojkolem nadějně.Čekají nás zápasy s prvním a čtvrtým celkem v tabulce,máme ale slíbenou velkou posilu.Tak uvidíme.

Béčko:Prohra už nic nemění na celkovém vítězství

Blue Flames B:Red Cards 0:3 (0:2)

Béčko nastoupilo k poslednímu zápasu v klidu a zřejmě až v příliš velkém.Přišlo šest lidí do pole,z toho ale bylo pět útočníků a ukázalo se,že těžce neproduktivních.Zápas byl naprosto vyrovnaný,výsledek mluví o tom,jak se proměňovaly šance.My jsme neproměnili žádnou a tak jsme odehráli zápas s nulou,ovšem tou,se kterou se nikdo nechlubí.Nicméně nás prohra nemusí vůbec mrzet,již s předstihem jsme si zajistili první místo v soutěži a zároveň ustanovili několik nových klubových rekordů(bude o nich řeč v závěrečném hodnocení sezóny).A protože v klubové strategii není postup Béčka do vyšší soutěže,náš manažer čeká na nabídky klubů,které mají o 2.brněnskou ligu zájem.