Áčko:Vrátil se Honza Vrána a s ním i vítězné zápasy

14.05.2011 17:05

Blue Flames A:Hustopeče 5:3 (3:2) Balon 2,Bena,Šlapák,Sedlinský

Na dnešní den přišlo neuvěřitelných deset hráčů!Přišel i uzdravený Honza Vrána a s ním se nám zvedlo sebevědomí.Ze začátku to tak ale nevypadalo.Soupeř ovládal jen jednu věc,a sice bleskové uvolnění a tvrdou střelu,to ale uměl dokonale.V poli jsme jej přehrávali,jakmile jsme jej ale  pustili na dostřel od naší branky tak to hořelo.Naštěstí soupeřova obrana byla výrazně slabší než útok,a tak jsme nepříznivý výsledek do poločasu otočili v náš prospěch.

Po přestávce soupeř stihl ještě vyrovnat,pak jsme si už ale dali v obraně pozor.A protože hustopečská obrana dělala chyby,přišly naše útočné kombinace a i branky.Samozřejmě jsme fůru dalších šancí neproměnili,ale to už k nám tak nějak patří.Po měsíci čekání jsme vyhráli zápas a navíc zaslouženě!

Blue Flames A:Rewin 12:1 (7:1) Balon 3,Bena 2,Neugebauer 2,Šlapák,Střídecký,Vrána, Sedlinský,Janík

Výsledek byl jasný už před utkáním.Soupeř dorazil jen s pěti hráči do pole a dva se předchozím utkání zranili.Jeden tak,že nemohl ani pořádně chodit a druhý se nemohl rozběhnout.A tak byl zápas jen otázkou skóre.Rewin vydržel deset minut vzdorovat,dokonce vyrovnal na 1:1,pak ale pochopitelně fyzicky odešel a do tabulky střelců se postupně zapsala celá soupiska.

Poznatek:Kromě slušného vylepšení skóre je výborné taky to,že nás chodí na zápasy čím dál víc.Oproti minulé sezóně,kdy jsme se scházeli jako švábi na pivo a ligu zachraňovali v pěti lidech,je to velký krok kupředu.