Rozpis zápasů 3.A třídy - podzimní část
1. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Sobota 4.9. 17:00 Blue Flames B - Špilberk
Sobota 4.9. 17:45 Špilberk - Red Cards
Sobota 4.9. 18:30 St. Lískovec - Blue Flames B
Sobota 4.9. 19:15 Holásky - St. Lískovec
2. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Sobota 11.9. 17:00 Bosonohy C - Prison
Sobota 11.9. 17:45 Prison - Holásky
Sobota 11.9. 18:30 Zoner - Bosonohy C
Sobota 11.9. 19:15 Kobas B - Zoner
3. a 4. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Neděle 19.9. 09:00 Holásky - Zoner
Neděle 19.9. 09:45 Zoner - Blue Flames B
Neděle 19.9. 10:30 Blue Flames B - Prison
Neděle 19.9. 11:30 Prison - Red Cards
Neděle 19.9. 12:15 Red Cards - St. Lískovec
Neděle 19.9. 13:00 St. Lískovec - Špilberk
Neděle 19.9. 14:00 United - Kobas B
Neděle 19.9. 14:45 Kobas B - Bolest
Neděle 19.9. 15:30 Bosonohy C - United
Neděle 19.9. 16:15 Bolest - Bosonohy C
5. a 6. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Neděle 10.10. 09:00 Holásky - Bolest
Neděle 10.10. 09:45 Bolest - Blue Flames B
Neděle 10.10. 10:30 United - Holásky
Neděle 10.10. 11:30 Prison - St. Lískovec
Neděle 10.10. 12:15 United - Red Cards
Neděle 10.10. 13:00 Špilberk - Prison
Neděle 10.10. 14:00 Red Cards - Zoner
Neděle 10.10. 14:45 Zoner - Špilberk
Neděle 10.10. 15:30 Bosonohy C - Kobas B
7. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Sobota 23.10. 17:00 Blue Flames B - United
Sobota 23.10. 17:45 United - St. Lískovec
Sobota 23.10. 18:30 Blue Flames B - Kobas B
Sobota 23.10. 19:15 St. Lískovec - Zoner
Sobota 23.10. 20:00 Zoner - Prison
8. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Sobota 30.10. 17:00 Kobas B - Holásky
Sobota 30.10. 17:45 Holásky - Bosonohy C
Sobota 30.10. 18:30 Bolest - Špilberk
Sobota 30.10. 19:15 Red Cards - Bolest
9. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Neděle 7.11. 09:00 Blue Flames B - Holásky
Neděle 7.11. 09:45 Red Cards - Bosonohy C
Neděle 7.11. 10:30 Bosonohy C - Blue Flames B
Neděle 7.11. 11:30 Kobas B - Red Cards
Neděle 7.11. 12:15 Špilberk - Kobas B
Neděle 7.11. 13:00 United - Špilberk
Neděle 7.11. 14:00 Bolest - Prison
Neděle 7.11. 14:45 Prison - United
Neděle 7.11. 15:30 St. Lískovec - Bolest
10. KOLO - RYBNICKÁ NOVÝ LÍSKOVEC
Neděle 14.11. 09:00 Holásky - Red Cards
Neděle 14.11. 09:45 Red Cards - Blue Flames B
Neděle 14.11. 10:30 Špilberk - Holásky
Neděle 14.11. 11:30 Bosonohy C - Špilberk
Neděle 14.11. 12:15 St. Lískovec - Bosonohy C
Neděle 14.11. 13:00 Prison - Kobas B
Neděle 14.11. 14:00 Kobas B - St. Lískovec
Neděle 14.11. 14:45 United - Zoner
Neděle 14.11. 15:30 Zoner - Bolest
Neděle 14.11. 16:15 Bolest - United